RTPIРепубличко такмичење из пословне информатике одржано је у Нишу. У конкуренцији већег броја школа, екипа Економске школе "Стана Милановић" освојила је прво место.
Тест је обухватао теоријска знања и практично решавање задатака, посебно по областима Word, Еxcel и Аccess.
Нашу школу је представљала ученица одељења IV-3, Kатарина Марић. Показала је изврсно знање, поготово у решавању задатака у програму Аccess и освојила 1. место.
Освајањем првог места, ученица је стекла могућност уписа без полагања пријемног испита на Економски факултет Универзитета у Београду или Универзитета у Нишу.
Велику захвалност за успех и за извештај са такмичења дугујемо ментору екипе Душану Јекићу. Честитамо екипи и професору, ужелели смо се победа, па смо и додатно радосни!