Тs obrazрадиционално, и ове школске године, планирамо одржавање Сајма образовања у Економској школи „Стана Милановић“ у петак, 21. децембра, у свечаној сали школе, у термину од 1030 до 1330 часова. Сајам је намењен матурантима завршних разреда и родитељима ученика наше школе и представља прилику да се родитељи и ђаци детаљније упознају са начинима рада и програмима високих школа и факултета. Планирано је да представници образовних инстутуција презентују матичне инстутуције информаторима и стручном литературом.

Била би нам част, да и ове године наставимо сарадњу и спроведемо још једну успешну активност у оквиру професионалне оријентације ученика, те молимо све факултете и високошколске установе да узму учешће и исто потврде до понедељка 10.12.2018.године путем маил адресе Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. .