Поштовани ученици,

Почетак реализације образовно-васпитног рада, учења на даљину је 17.03.2020.године.Током данашњег и сутрашњег дана контактираће вас одељењске старешине (путем вајбер, фејсбук или мејл група), и поступно ћете добијати задатке и материјале за изучавање.
Такође ћете на овој страници моћи да пронађене линкове и распореде ТВ програма који ће подржавати наставне јединице и наставни процес из различитих опшетобразовних и стручних области.
Молимо вас да будете одговорни за своје учење и знање које ћете на овај начин стицати у наредном периоду.
Због ваше безбедности и здравственог стања, молимо вас да се придржавате упутстава која су до сада здравствене институције и Влада Србије прописале.
У нади да ћете, као и до сада, бити одговорни, пожртвовани и дисциплиновани у поштовању својих обавеза и одговорности, ваша Управа школе!