Кабинет за стране језике је на радост ученика и запослених опремљен и прва тура обуке за рад у кабинету је завршена. У комфорној и светлој учионици налази се тридесет одељака са неопходном опремом за аудиовизуелни рад.

Укупна вредност кабинета са дигиталном библиотеком, која је у процесу формирања, износи милион динара, а средства је обезбедила Еуробанка у оквиру пројекта „Школа као нацртана за вас“, који има за циљ побољшање услова учења у економским средњим школама у Србији. Овај пројекат је реализован у сарадњи са Министарством просвете, технике и технолошког развоја Србије.

Успех је кад средња стручна школа обезбеди средства и покаже добру вољу да улаже у наставу која јој није ужа струка. Промене  професионалних знања које тржиште рада очекује од младих које школујемо вишеструко је наметнуло неопходност познавања страних језика, а  наши ученици се често успешно опредељују управо за студије страних језика након завршетка неког од смерова који су у понуди.

Свечано отварање кабинета и  дигиталне библиотеке је заказано за 19. новембар.

20191024 131322 640x48020191024 131414 640x480