Економска школа

ОСВОЈИ

ЗНАЊЕ

наше последње активности

Ове године је двочлана делегација Школског парламента први пут учествовала у раду и доношењу аката УСС-а. Младен Богићевић из 4-7 нас је обавестио о присуству и утисцима са окупљања.

"Целокупна замисао састанка УСС-а је била да унапредимо парламенте у нашим школама. Први дан смо имали радионице са управним одбором и координаторима. Причали смо о школама и парламентима, а наша школа је имала привилегију да јавно изнесе свој рад парламента и његово уређење. Други дан имали смо скупштину на којој смо одлучивали о доношењу статута за предстојећу годину. Састанак је протекао добро и изгласан је предвиђени статут. Трећи дан смо причали о још неким темама везаним за школу и парламенте.
Упознали много другара из различитих делова Србије и јако лепо смо се провели. имали смо времена и за шетање по Кнезу и по Калемегдану."

можете претражити

Icon1

Документа

Можете прегледати сва документа објављена на нашем сајту.

Icon2

Ванредно школовање

Можете скинути питања по предметима за ванредне ученике.

Icon3

Архива

Можете прегледати наше старе објаве.